Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell bootolni számítóge...

Hogyan kell bootolni számítógepen?

Figyelt kérdés

Windows 8-am van és azt írja ki hogy:Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key. megnéztem a gépet szétszedtem és jól kapcsolódnak egymáshoz.

Igazából este még kiir valamit hogy biztos hogy kikapcsolom? Én rámentem hogy igen de nem kellett volna... hogyan kell visszaállítani a gépet mert lehet elfelejtette vagy nem tudom... előre is köszi a segítséget



2017. dec. 23. 13:06
 1/1 ThodEE GoD ***** válasza:

Aza problémája hogy nem tud be bootolni azaz betölteni valahonnan a windowst, pl tönkre ment az SSD vagy HDD(vincseszter).

Bootolni lehet CD-DVD-USB-SATA és alaplaptól függően PCI eszközről is ha van rajta boot rekord.

Vinyót húzd ki dugd vissza esetleg próbáld meg másik kábelekkel hátha segít ha nem akkor BIOSban megnézed hogy látja e az eszközt vagy sem, ha látja akkor másik gépen rufus-al és egy pendrive al, teszel a pendrivera egy win telepítőt és újra telepíted, ha nem látja akkor egy másik adattárolót javasolt beszerezni ;)

2017. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!