Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipad minire, fényképek feltölt...

Prym kérdése:

Ipad minire, fényképek feltöltéséhez mindenképpen van szükség wi-fi kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Az ipad az USB-kábelével van csatlakoztatva a Win10-es oprendszeres laptophoz. Már telepítettem a win-es icloudot, de az ipadon nem tudok bejelentkezni az apple ID-vel, mert nincs vezetéknélküli kapcsolatom. Kérdésem, hogy nincs e valamilyen módszer, amivel egyszerű háttértárként használhatnám az ipad-et? Azt szeretném elérni, hogy a gépen lévő képeket az ipaden tudjam megjeleníteni.

Köszönöm előre is!:)



2017. dec. 23. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell wifi szerintem.


Most te visszafele szeretnéd, a notebook-on lévő képeket ipad-re másolni?


Másold be a képek könyvtárba, működik visszafele, aztán megnyitod a képeknézegetőt ipad-en és kész.


Alapból az ember ugye ipad vagy iphone képeket ment le notebook-ra.


Másold a képeket amik a notebook-on vannak az ipad képek könyvtárába, ennyi.

2017. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az ipad egyszerűen nem engedi a beillesztést a könyvtárba sajnos. Ezért kezdtem el szórakozni az iclouddal.

Neked ilyen módszerrel sikerült már fényképek másolása az ipad-re?

2017. dec. 23. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem is van ipad, de ezt még nem próbáltam.


Tényleg nem lehet visszafele?


Azt hittem windows intézővel átmásolod ipad-ra a képeket.


Mondjuk más ötletem nincs sajnos.

2017. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IPadról számitógépre megy a fotómásolás töltőzsinórral (ki kell huzni a töltőjéből), visszafelé már nem. Ez az Apple minikészülékek sajátossága. Old meg (neten keresztül!!!) igy:

- az iPadon lévő leveleződbe számitógépen lévő leveleződből mellékletek formájában átküldöd a fotókat és az iPadra mented azokat

-az iTunes segitségével is lehet gépről ( lehet az windowsos gép is hiszen az iTunes elérhető windowsra is [link] ) itt úgy mondják ezt, hogy szinkronizálják a két gépet, pontosabban a két gépen levő tartalmakat.

- az iCloud is alkalmas áttöltésre ( igaz ott csak 5 GB áll rendelkezésre)

- van még más is: pl Dropbox közvetitéssel

Kérdésed lényegéhez a konkrét válasz: Mindenképpen szükség van wifire vagy vezetékes netre, mert az Apple minitermékek sajátossága, hogy azokra fotókat csak neten keresztül, áttétellel (iTunes, iCloud, Dropbox, stb) lehet rátölteni. Ezek pedig netet igényelnek. Ha pedig az iPad-ra WIFI hiányában nem tudsz belépni, akkor menj el egy WIFIS-s környezetbe

2017. dec. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2017. dec. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!