Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Retró konzolokkal játszik még...

Retró konzolokkal játszik még valaki?

Figyelt kérdés
PS2, Xbox classic, SNES, NES, Sega ezekre gondolok főleg. Emulátoron valahogy nem jó ezeket játszani szerintem. Nem az igaz úgy a hangulat. Nekem van egy retró sarkom egy képcsöves tévével. Azon szoktam ezeket tolni.

2017. dec. 23. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de néha elővenném,kicsit bánom már,hogy odaadtam annak idején egy haveromnak a SNES-t. Emulátoron valóban nem olyan a hangulat. Volt Mortal Kombat 2-3 Donkey Kong Country 2-3 Megaman x,Mask,Killer Instict, Hulk, Ultimate MK3, jó volt ezeket tolni haverokkal,vagy akár egyedül is. :)
2017. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:
Elég sokan vannak, köztük én is. Épp nem rég tartottunk Game Boy maratont két barátommal, ahol SNES-en, a Super Game Boy kiegészítővel játszottunk végig fekete-fehér Game Boy játékokat. :)
2017. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A régi szép időkben még "játéktermek" is voltak,vagy hogy is fogalmazzak, a lényeg az volt,hogy voltak helyek,ahol 1 vagy 200 Ft-ért lehetett konzolokon játszani, Sega,Snes, aztán ugye ps1 stb. Volt ahonnan lehetett konzolt is kölcsönözni hétvégére. Első Mortal 3-as élményem egy ilyen helyen volt Pesten, nekem teljesen új volt még a játék, a másik srácnak nem,Sub-Zeroval elvert,mint szódás a lovát. :)
2017. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, de sokat gondolok rajuk.
2018. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!