Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Arra a problémára keresem a...

Arra a problémára keresem a választ, hogy egy ATI RADEON 3000 (integrált videókártya) miért nem tudja legalább LOW beállításokon futtatni a League of Legends-et?!

Figyelt kérdés

mikor vásároltam az alaplapot, megvoltam győzödve róla hogy 1024 MB elég lesz a játék futtatásához. Valaki esetleg felvilágosítana hogy mi a különbség az integrált és a "normális videókártya" között? GÉP fontosabb részei: -8GB DDR3 RAM (ugye ebből 7 használható az int. vidikártya miatt) -AMD ATHLON II X3 445 processzor. (3.10 GHz)

Értetlenül állok még mindig ezelőtt.

A válaszokat előre is köszi!



2017. dec. 24. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy 10 éves integrált videokártyáról van szó, ami már 10 évvel ezelőtt is szar volt... bocs, de szebben nem tudtam fogalmazni, ez az igazság. Harmatgyenge, alkalmatlan játékra.
2017. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 32 bites kártya...lotasz játékhoz, de mindenhez sajnos s a többi teljesítménye is.


[link]

2017. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és egyszerű válaszokat. mentek a zöld pacsik!:)
2017. dec. 24. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt tudod lesni:


[link]


Ha jól pötyögtem be...katt az "összehasonlít" ikonra.

2017. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!