Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Logitech K400 billentyűzeten...

Logitech K400 billentyűzeten z és y felcserélése, de hogyan?

Figyelt kérdés
Samsung smart tévéhez vásároltam egy Logitech K400 billentyűzetet. Minden rendben vele, viszont a billentyűzetkiosztáson a "z" helyett "y" van és fordítva. Hogyan lehetne felcserélni? Próbáltam a Ctrl+Shift és az Alt+Shift billentyűkombinációkat és semmi. Amikor felmegyek az internetre a Google kezdőoldalára, ha felső címsorba írom, akkor felcserélve jelenik meg, ha a lentebbi keresőablakba, akkor jól. Viszont pár billentyűleütés után már mindkét helyen fordítva van. Mit lehetne még megpróbálni?

#Logitech K400 #felcserélése
2017. dec. 25. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Vajákos asszonnyal kell ráolvastatni.

Esetleg budapesti vendégénekesek is megénekelhetik, a piócás emberről nem is beszélve.

Szóval felejtős a dolog.

2017. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ebbe a cipőbe járok... de működik a magyar billentyűzet csak a facebookon cseréli fel... sehol sem találtam rá megoldást sajnos
2017. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!