Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen ebook olvasót vegyek...

Milyen ebook olvasót vegyek amire egyszerű magyar könyveket tölteni és támogatja a pdf-et?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennėk külön olvasót (bár a kijelzője szemkímėlőbb, illetve jobban bírja az akksi) inkább egy jobb táblagėpet helyette.
2017. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak olvasasra kell, nehogy tabletet vegyel. Az fenyt bocsajt ki, ami nem jo olvasashoz. Az ebook olvasok 99%-a megfelel a kriteriumaidnak.
2017. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most egy Kindle-m van de lassú,nem reagál normálisan arra amit csinálok, nem tudom hol kéne megjelenjen az amit másik eszközről rátöltök de a könyvtáramban nincsen.
2017. dec. 25. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre gyakorlatilag bármelyik megfelel, bár a Kindle olvasókat (bár jók) nem javaslom, mert a PDF-en kívül konvertálás nélkül csak a saját formátumukat támogatják. A többinél a felhasználói felület különbözhet. Némelyiken ugyan Android fut, de ezek gyorsabban lemerülnek, némelyik nem is olyan könnyű (súlyra). Szerintem olvass teszteket, nézz videókat. Szerintem az LCD kijelzővel sincs gond, de világosban az eInk sokkal jobb.
2017. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: pár percet késtem a válasszal, úgy látom... Tudtommal a Kindle a documents mappában tartja a könyveket.
2017. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Icarus Illumina 2 HD (kb. 40000 ft)
2017. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4-5 vagyok. Nekem is ilyen van. Nem rossz, én 35e körül vettem egy éve, de a helyedben talán megtartanám a Kindle-t, hacsak nem ment el tőle a kedved. Néhány könyvet MOBI kiterjesztésű, valójában tudtommal PRC formátumban is le lehet tölteni, pl. a Librinél, azt nem kell konvertálni.
2017. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!