Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Műholdas tévé külföldön?

Műholdas tévé külföldön?

Figyelt kérdés
Lehet olyat, hogy rendelek mondjuk a Hrvatski Telekomtól vagy a román UPC-től műholdas szolgáltatást? És bejönnének a csomagban lévő tv csatornák?

2017. dec. 26. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen, egész Európában működnek
2017. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért csak onnan rendelhetsz, amihez kötődik "hazai" lakcím és az előfizetés rendszeres fizetése.
2017. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
IPTV szolgáltatás simán vehetsz, nem kell tányérral sem vacakolni.
2017. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 1 Miért minuszoltatok le ezért a válaszért?
2017. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Korábban utánajártam ennek.

Csak saját országot programjára fizethetsz elő. A kezdetekben beígért nagy szabadság helyett szerzői jogok és a reklámpiac korlátozása van.

Magyarországon azért nem fizethetsz elő Magyarországon kívüli, kódolt adásokra, mert a külföldi adókon futó reklámokat hiába nézed, a hirdetőnek nincs belőle haszna.

A kereskedelmi tévék meg abból élnek, hogy megnézed a banánegyenesítő kézi készüléket, s rohansz megvenni.

2017. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es/4-es. A választ lásd az 5-ös beírásomban.
2017. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak keress rá neten iptv és ország nevével:

Pl.

[link]

román szolgáltatás, Samsung és LG okostv-ken csak alkalmazást kell telepíteni, ingyenes teszt, 10 euró havi díj

(google fordítót használtam)

2017. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 6 Én azt írtam, hogy működik, nem azt, hogy ez legális volna.
2017. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért most már elárulhatnád melyik országból akarod rendelni?

Én bementem egy "boltba" (másod értékesítő) sok évvel ezelőtt, ugyan nem sokan tudtak róla, de létezett csak kártya vétel (előfizetés) UPC Directre, megkötöttem a szerződést, vittem haza az előfizetői kártyát.

Azóta csak a csekket kapom (ma már talán email címre is kérhetném, mint sok más előfizetésemet), vagy 8 éve fizetem, szolgáltatót nem is láttam.

Persze minden berendezés az enyém..

Itthon megy 2 beltéri (DM500s, Ariva 103 a két szobában), telken egy Spider.

Kértyát zsebrevágom és a telken is van TV-m.

Tartaléknak akad itthon még egy DM500HD....

2017. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!