Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Összekötöttem HDMI kábellel a...

Összekötöttem HDMI kábellel a TV-m és a számítógépem ami az elmúlt napokban remekül működött, de most csak kép van hang nincs. Semmit nem változtattam, mi történhetett és hogyan javíthatom meg?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2017. dec. 26. 14:43
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Hangeszköz kezelőben meg kell nézni melyik eszköz van kiválasztva, ha a TV akkor megnézni nincs e lehalkítva(TVn és a szgépen is le lehet), ha ezek rendben vannak akkor szét húz, újra össze dug, hátha csak megsértődött valami.
2017. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden beállítást többször ellenőriztem, mielőtt kiírtam a kérdést. Ez a ki-behúzás is eszembe jutott,de annyira bagatellnek tűnt,hogy nem próbáltam meg. Aztán hogy írtad,nagy sóhajtva megcsináltam a gépből elég volt ki-be és láss csodát működik!:D Köszönöm további jó ünnepeket!:)
2017. dec. 26. 14:54
 3/3 A kérdező kommentje:
(Egyébként azt is megcsináltam mielőtt kiírtam a kérdést,hogy megnéztem jól be van-e dugva a kábel két vége, tehát próbáltam mélyebbre nyomni de nem lehetett - mégis segített a kihúzás.)
2017. dec. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!