Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Xbox one s-re hangszóró csatlakoztatás monitorra?

Tehát, az xbox one s-em egy monitorra van rákötve, amin van vga és hdmi csatlakozó(jack csatlakozó nincs rajta). A hangot a pcmre kötött hangszóróval próbáltam volna megoldani (amin van egy usb és egy jack vég) de bedugtam az xboxba, és nem ad ki semmilyen hangot. Hogy lehetne megoldani, hogy legyen hangja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox One, monitor, hangszóró, Xbox One S

2017. dec. 26. 21:04  Privát üzenet  

A válasz
a kontrollerbe kell dugni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. dec. 26. 21:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom elolvastad e azt amit írtam, de mondtam h van rajta egy usb rész is, és hiába dugom be a kontrollerbe csak a jack-et, a hangszóró nem működik úgy. Akkor kell vennem egy új hangszórót amin csak jack vég van?

# 2/2Időpont 2017. dec. 26. 21:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Több Bluetooth eszköz csatlakoztatása egy készülékhez?
Lehet abból valami baj, ha egy nagy, erős hangszórót csatlakoztatok egy gyenge PC-hez?
Amikor hangszórót akarok csatlakoztatni a Lenovo p70-hez akkor miért recseg illetve nem úgy működik ahogy kellene?
Hogyan csatlakoztassam az 5.1-es hangfalat a laptophoz? (bővebben lent)
Hogyan tudom csatlakoztatni iPhone 6-hoz a Sony vezetéknélküli hangszóróját (SRS-BTV5)?
Van egy notebookom, és érdekelne, hogy hány ohm-os hangszórót merjek csatlakoztatni hozzá, hogy ne terhelje a gépet 4 ohm-os aktív? Hangszóró ez, elemmel működik. Csatlakoztatható?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!