Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23.án este lefeküdtünk a barátommal, az aktus végén kiszakadt a gumi de a gumi közepe tájékán, felültem és nem folyt belőlem ki semmi, mert ha jól tudom, kikellett volna folynia...viszont egy helyen összegyűlve ottvolt a lepedőn, a barátom azt mondja, hogy szerinte mikor kihuzta ahol kilyukadt a gumi odafolyt...

Lényeg, hogy 23.a volt ugye normál esetben szaladtam volna nőgyógyászhoz és felírattam volna egy 72órás tablettát...de ugye jöttek az ünnepek...nos nekem 1.én kellene megjöjjön, ha az előtt veszek egy tesztet az már kimutatja ha esetlegesen teherbe estem volna, vagy igaz ez a 2hét kell a beágyazódáshoz? Mert ha kivárom a 2hetet az pont 5.e ami ugye nekem a menstruaciom közben van..Egyáltalán megkéne jöjjön? És attól, hogy megjön lehetek terhes? A menstruáció elmúlása után egyből vehetek tesztet?



2017. dec. 27. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!