Ha kártyaolvasós TV-vel rendelkezem, akkor kell a MinDig TV extrához Set Top Box? Lehet HD minőségben nézni az adást SetTopBox nélkül?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy milyen TV d van, de okos TV vel, saját földi antennával, Set top box nélkül lehet nézni a TV adást. HD minőségben.
2017. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Smart TV-m van. Akkor ha nem HD TV-m van,akkor Set Top Box nélkül csak SD minőségben bírom nézni az adást?

A HD adás vételéhez kell Set Top Box akkor is,ha van kártyaolvasós TV-m?

2017. dec. 27. 20:04
 3/5 Zzzoli ***** válasza:

Az nem kártyaolvasó, hanem oda kell dugni a CI modult, és abba kell a mindig tv extra kártya.

Igen, ha a tv full hd felbontású, nem pedig hd ready, akkor ezzel a megoldással nem kell stb.

Viszont ha a tv nem full hd, akkor stb vel sem tudod valójában HD ben nézni, nyilván nem sd, mert 1366x768.

2017. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zzzoli ***** válasza:
Kicsit rosszul fogalmaztam, mert ezzel a megoldással hd ready tv vel is tudod nézni stb nélkül a csatornákat, csak ugye a HD csatornák 1920x1080 as felbontásban sugároznak, ha tv nem tudja, stb-vel sem lesz annyi.
2017. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a TV-m ready felbontású, csak az nem tiszta nekem,hogy ha a CI modulba van a kártya, és nem Set Top Boxba, akkor,hogy lesz HD az adás? Úgy értem,hogy nekünk DIGI TV-nk van, és ott is a Set Top Boxba van bedugva a HDMI kábel. Ha nincs Set Top Box, hova dugom be a HDMI kábelt?
2017. dec. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!