Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Toshlink Tv audió kimenetet...

Judge88 kérdése:

Toshlink Tv audió kimenetet szeretnék elosztani. Ha passzív elosztót használok, hány felé tudom elosztani? (elosztó az elosztóba majd az elosztóba amire gondolok, mint egy fa struktúra) Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

#optikai #Toslink #Toslik #audió kimenet #optical output
2017. dec. 27. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok:D nekem talán 3-4 ilyen elosztót sikerült egybedugnom. (Több is ment volna, csak a helykialakítás eléggé szar volt, és az utolsót is csak egy kábellel tudtam rákötni.(mert nem fért volna el)
2017. dec. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hány százalékos hatásfoka lehet? Tehát mennyire csökkenhet vajon a kábel maximálisan alkalmazható hossza/ elosztás?
2017. dec. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!