Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak ha elkezdtem...

Mit csináljak ha elkezdtem feltelepiteni a win7-et, és 1x amikor ujraindult lefagyott az indito alaplapos képernyőnél, és onnan sehogy sem megy tovább? Így mást föltelepiteni, vagy egyáltalán semmit sem lehet csinálni. Értelmes válasokat várok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:55
 1/4 anonim válasza:
hat hogyha az a gond hogy abszolut nem csinal semmi a gep,vagy ha megis akkor csak par lepesig akkor szerintem RAM problema ha van ketto db. belolle probalgasd lehet csak egyik ment meg,de ha egy van akkor lehet megment
2010. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ramot már néztem az volt az 1. de eddig semmi gond nem volt telepités előtt még játszottam nemhiszem hogy az
2010. jún. 3. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
win7 induláskor keményen teszteli a videokártyádat, ha szar vagy hibás van benne, el sem indul, ez egy önvédelmi mechanizmus. szerintem ott lesz a probléma
2010. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnézem de ezsem valószínű:(
2010. jún. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!