Rise of Tomb Raider. Trial verzió van csak? (Xbox One)

Figyelt kérdés

Van egy olyan kérdésem, hogy:

Home-olva vagyok rokonommal, mindent így játszunk több mint két éve. Nincs is soha probléma ezzel.

Neki megvan a Rise of Tomb Raider, anno a géphez ezt a játékot kapta digitális letöltő kóddal. Meg is jelent nekem a telepíthető játékok között, tehát elvileg ,,megvan"! Viszont mikor felteszem jelzi, hogy ez TRIAL verzio.

Az Xbox Store-ba ma vettem észre, hogy külön már nem is kapható, csak csomagban (Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration)

Viszont nekem megvan véve külön a Season Pass, de az alapjátékot ha telepítem TRIAL verziót tesz fel.

Kérdésem, csak annyi, hogy akkor ez a verzió nem is játszható végig? Nem fogom tudni kijátszani játékot?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. dec. 28. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk is így van, működnie kell rendesen. A félreértés abból adódik, hogy a játékot kipróbálható verzióban is le lehet tölteni, ami azt jelenti, hogy ugyanúgy leszeded a teljeset, de csak az első pályát tudod játszani ha nem vetted meg. Na most mivel nem a te profiloddal lett megvéve a játék ezért annak trialként mutatja a menüben, de amúgy az egész hozzáférhető.
2017. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!