Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Néhány napja kaptam egy Bluetooth fejhallgatót. A telefonomhoz csatlakoztattam, a telefont pedig az otthoni wifihez. Ezután (míg a telefon csatlakoztatva volt a wifihez) egyáltalán nem tudtam netezni a telefonon - gondolok itt YouTube-ra, Facebookra és minden egyébre. Remélem tudtok segíteni.

Telefon: Huawei P8 lite

Router: TP-Link WR841N

Fejes: Philips SHB3060



2017. dec. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

" Ezután (mig a telefon csatlakoztatva volt a wifihez) egyáltalán nem tudtam netezni a telefonon. "

Aztán amikor nem csatlakoztál a wifihez akkor már tudtál netezni?

2017. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehe?


na most a fejhallgatót miért írtad ebbe a történetbe bele azt nem értem.


Én is így szoktam, nekem ipad van és sony fülhallgató ami bluetooth-os. Bekapcsolom a wifi-t és a fülhallgatóval csatlakozom az ipad-hez okas.


na most te a telefonnak csatlakozol a wifi-hez, most nem is érdekes a philips fülhallgató.


És nem tudsz netezni nem, ez a probléma?


Akkor a wifi-vel van valami problem, hogy jön ide a fülhallgató?

2017. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Kösz a hasznos választ...

Második válaszolónak: Azért írtam bele, mert gondoltam h minden részletet megemlítek, hátha fontos.

2017. dec. 28. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

nem akarok beleokoskodni, de neked most a fülhallgató lényegtelen szerintem.


Valami a wifi-vel nem stimmel szerintem, a fülhallgató az más kérdés.

2017. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, de ha a füles nincs csatlakoztatva, akkor jól működik🤔
2017. dec. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!