Peloa Mujba kérdése:

Tegnap megvettem a cs:go-t beléptem a játékba tökéletes minden aztán belépek egy meccsbe és mielőtt betöltene újra indul a gépem tud ebben valaki segíteni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
kizárólag a cs:go ban történik ez? az ilyen derült égből újraindul a gép általában hardveres eredetű.
2017. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem bírja a terhelést a géped. Tölt-tölt, túlmelegszik a proci/videókártya, majd a gép újraindul.

A videóbeállításoknál vegyél mindent minimumra, a többmagos képalkotást kapcsold ki! ;)

2017. dec. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindent levettem a minimumra és ez csak a cs:go-nál van.
2017. dec. 29. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy .txt fájlom, amiben indítási parancsok vannak, ha gépközelben leszek, bemásolom! :)

Futtas le egy fájl épség ellenőrzést és talán jó lesz! Ha nem, akkor egy reinstall biztos megoldja! ;)

2017. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!