Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Videókártyák közti külömbség?

Videókártyák közti külömbség?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne , a videókártyáknál a gyártók (ha annak kell hívnom) között sok a külömbség , példa , hogy érthető legyen , egy Asus GTX 1050 Ti és egy Gigabyte GTX 1050 Ti között van jelentős külömbség amire oda kell figyelni, vagy semmi meghatározó?

2017. dec. 29. 00:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Minimális órajel különbség és hűtésbeli.
2017. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

99%-ig ugyanaz. Hűtőben lehet nagyobb különbség, órajelben is, de ott csak minimális, az OC verziók sincsenek annyira túlhúzva.

Az a két márka amit leírtál pont a minőségi darabok közé tartoznak, én gigabyte-ot vennék amúgy.

2017. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. dec. 29. 17:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a kártya kompatibilis az Asrock H81M-VG4 R2.0 alaplappal? És ha igen és mivel nekem ebben nincs videókártyám , csak az integráltat használtam akkor majd csak annyit kellene tennem , hogy belehelyezem a kártyát és telepítem a drivert?
2017. dec. 29. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy kompatibilis.

Win10-nél valszeg magától telepíti a drivert amúgy :)

+a monitor kábelt át kell dugni az alaplapi kimenetből a videókártya kimenetébe természetesen.

2017. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi! :)
2017. dec. 30. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!