Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van különbség a két 3D szemüve...

Van különbség a két 3D szemüveg között?

Figyelt kérdés

A TV-hez (LG LF650V) kaptam gyárilag 2 szemüveget, melynek típusa AG-F310.

Szeretnék plusz szemüveget venni, és találtam ilyen négyes szettet, csak annak a típusa AG-F315.

Van bármi különbség a kettő között? Ugyanúgy fog működni a 15-ös mint a 10-es?



2017. dec. 29. 22:03
 1/4 sanyinak ***** válasza:
Akár a mozikban osztott 3D szemüveg is jó hozzá, mivel az LG passzív szemüveget használ.
2017. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor, ez mindenképp jó hozzá?

Ha a mozis jó hozzá, akkor fordítva is (Tehát TV-s szemcsiben is nézhetek 3D filmet a moziban). Jól értem?

Amúgy köszönöm szépen a választ, ment a zöld pacsi is! :)

2017. dec. 29. 23:09
 3/4 sanyinak ***** válasza:

Igen, ugyanazt látjuk mi is a mellékelt és a mozis szemüveggel is.

Viszont a 3D-nek már leáldozott a tévében

[link]

2017. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már 2 éve megvan a tv, és szoktam rajta 3D-s filmeket nézni, igaz hogy ritkán (havi 1-2 alkalom.)

Én már akkor is direkt 3D tv-t kerestem, és nem bántam meg. Az tetszik benne hogy van mélység, térben el tudom helyezni a dolgokat, ez egy külön élmény. Annyi hogy a filmek drágák, de ezt meg lehet oldani okosban (többen összedobni az árát, kölcsönkérni, vagy ha fent van valahol akkor éppen letölteni.)

Szerintem megérte :)

Köszi még egyszer!

2017. dec. 30. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!