Mennyire megbízhatóak az üzletekben vásárolt használt konzolok?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy Xbox One S-t a konzolkirályból használtan, ezért érdeklődöm.
2017. dec. 30. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyire a régi tulajdonos vigyázott rá
2017. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani.


Eleve úgy venném ha van rá valami garancia, mondjuk 1 hónap, még ha a gyári le is járt.


Nekem xbox360-ból volt pár, és állandóan tönkre ment, újonnan vettem őket, alaplap hiba, video kártya.


Na utána eladtam és megfogadtam hogy többet nem veszek konzolt, inkább notebook vagy asztali gép, pc.

2017. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Boltbol szerintem nyugodtan vegyél. Egyébként az xbox one s-re 2 év gyári gari van, és kb 1,5 éve jelent meg, tehát a használtakra is kell még h legyen gari. A másik, h nagyon erös, nyúzható gépet csináltak, nagyon kevés hibásodott meg, szoval én nyugodt szivvel ajánlom.
2017. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!