Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Néha szól a mélyládám néha...

Maka1234 kérdése:

Néha szól a mélyládám néha meg nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy dld 500+ mélyládám meg valami amerikai erősítőm. Eddig egy mnc fejegyseggel hajtottam jo volt meg minden de éreztem h többre is képes:D vettem egy sony radiot na ezzel durva volt viszont egy ideje egyszer szol egyszer nem(tulhajtotta volna?) és amikor nem akkor a protection vilagit de ezt kb 5mp kent valtja, nagyon sokmindent probaltam mar ujrasaruztam mindent, remote szalat is ujrakotottem. Az erősítő elég hideg bár nemtudom h a kulso boritasbol leszurhető-e melegedés, most egy pioneer fejegyseggel van és azt vettem eszre h a hatuljan elég forrró a hűtőborda. Valaki valami tanács? :D

2017. dec. 30. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdésed:) Most akkor a fejegységről hajtod a mélyládát? Vagy a valami amerika erősítővel? Hogyan van összekötve a rendszer? Tudom, hogy elvileg te kérdezel, csak azért néhány infó hiányzik.
2018. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erositorol megy a lada
2018. jan. 1. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!