Tablet vagy telefon?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a fotográfia. Sajnos profi gépem nincs, de elgondolkodtam azon h érdemes-e venni egy Huawei P10-et. Az lenne a kérdésem h érdemes lenne eladni a jelenlegi telóm és a tabom hogy vegyek egy Huawei P10-et?

2018. jan. 4. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan érdekel, akkor rendes fényképezőgépet érdemes venni. Meg amúgy is, hogy nézne ki az ha tablettel fényképeznél? amúgy sem szokott olyan jó kamerájuk lenni, meg aránytalanul nagy, akkor inkább már a telefon. Azzal már elindulhatsz a fényképezés irányába.
2018. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tabbal fényképeznék. A teló és a tabom árából jönne ki egy Huawei P10, és az a kérdés hogy érdemes-e lenne venni egy Huawei P10-et.
2018. jan. 4. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamera dual, felbontása 20 Mpixel. Jó fotókat lehet elméletileg készíteni. A telefon sebessége, memória nagysága jó, az ára/tudás kb egyenlő. Amennyiben neked megéri a váltás, nyugodtan.
2018. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jókat írnak a P10-ről, de csak egy telefon. ha fotózni akarsz, akkor csak bemelegítésnek jó, komoly fotózásra csak nagyon limitáltan. első körben persze ez is bőven elég lehet, sőt az is lehet, hogy soha nem lesz szükséged jobb fényképezőgépre, mert annyira nem is érdekel komolyan a fotózás.


szóval, ha telefont akarsz és azzal fotózni, akkor vedd meg a P10-et. de a fényképeid nem a készüléktől lesznek jobbak, hanem attól, ha megtanulsz fényképezni, megismered a fények, árnyékok, záridők összefüggéseit, megtanulsz jól komponálni, fotós alapismereteket szerzel és azokat megtanulod jól alkalmazni. ha ez már menni fog, akkor meg már nem annyira fog érdekelni, hogy mivel fényképezel és magad is el fogod tudni dönteni remélhetőleg, hogy milyen eszközre is van szükséged.

2018. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten fotózásra egészen biztosan nem vennék telefont, a felbontás pedig csak egy szám, nem sok köze van ahhoz, hogy jó-e egy fényképezőgép, legalább is így önmagában nem. Én a helyedben nem váltanék, ha fotózni szeretnél akkor gyűjts pénzt és vegyél fényképezőgépet, de készülj rá, hogy egy jobb fényképezőgép sokba kerül. A fotográfiában egy P10 ára aprópénznek számít.
2018. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én is a kamera miatt akartam megvenni..

Nagyon jó készülék fotózásra szerintem kimagaslóan jó (leszámítva a videózásra , amit hasonló , vagy jobb szintén tudta az s6 készülékem..)

Csak ajánlani tudom

2018. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!