Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ! E-cigi! Az e-cigibe elég...

Geri1995 kérdése:

! E-cigi! Az e-cigibe elég liquidet rakni? Vagy keverni kell alappal vagy aromákkal? (ha igen akkor írjátok már le hogy hogy kell keverni? )

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég a liquid,nem kell bele semmi más.

Tudsz dohány,vanília,gyümölcsös liquidet venni.

2018. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Sokat segítettél :)
2018. jan. 4. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. Arra figyelj,hogyha minimum alatt van a liquid tartálya(porlasztó/kazán?) akkor leéghet. (3-4 hetente kéne cserélni,vagy amikor égettes ízt érzel - 1000 forint körül van, ha érdekel linkelek egy oldalt, ahol tudsz rendelni mindenfélét)

Illetve a maxnál túl se töltsd, mert akkor meg belemehet egy kicsi a szádba (még úgyis,ha alatta van picit) és cudar íze van.

2018. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet

Ha tudod akkor linket rakd már be.

2018. jan. 5. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tanácsolom az itthoni, vagy itthon környéki kereskedőket liquid ügyben, sokan játszanak a nikotinnal, és olyan árréssel dolgoznak, hogy súrolja a nem éri meg kategóriát.

Ami persze nem igaz, mert ha annyiba kerülne mint a cigaretta is megérné, mert sokkal de sokkal élhetőbb lesz neked is és a környezetednek is, de azért bosszantó...

Szóval a nikotint innen (van nagyobb kiszerelésben is): [link]

Innen rendelhetsz aromát is, de kicsit drága, viszont nagyon jó minőség:

Pinkspot, Inawera, Flavourart


Én innen szoktam rendelni, és ezt í típust:

[link]

Megbízható, nincs annyira jó íze mint a Pinkmulesnak, de 1-2 hét pihentetés után nagyon finom.

Alaplét pedig innen, megbízható és jó kis hely:

[link]

Keresd a Propilen-glikol és Gricelin 1kg-os flakonos kiszerelésben.

Én úgy szoktam venni, hogy 2kg gricelin, 1kg Propilen-glikol. (nagyon de nagyon sokáig elég lesz, hűtőben eláll.

És ami még fontos hozzá:

Fecskendők 5ml-es és nagyobb és jó vastag (vénás) tű hozzá, minimum 3-3db a keveréshez.

[link]

iOS-ra is biztos van, androidra ez a legjobb.

Használd a simple gombot, az irtó egyszerű.

2018. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit még fontos tudnod:

Ízre az aroma kiválasztása elég nehéz, mert lehet ami nagyon tetszik, nem tudod minden nap, egész nap szívni.

Kezdetnek 10ml-t keverj be, hogy megtapasztald melyik íz válik be neked.

Nekem a citrus félék jönnek be jobban, abból is azok amik nem olyan erőteljesek: Mandarin (kedvenc),

Grapefruit, ...stb.

Igazi dohány ízt sosem fogsz kapni, csokis szerű ízekkel próbálják imitálni az igazi dohány ízt, nekem nem ízlenek, de sokaknak nagyon bejön például az RI4 s egyép tobaco ízesítők.

Erre elég sokat fogsz elkölteni mire beállítod, és rájössz mi az ami tetszik, és a nap minden szakaszában szívesen szívod.

A sajttorta például rettentően jó ízű és illatú, de fél napnál tovább nem megy, mert nagyon édes.

Nem kell meglepődni, néhány liquid/aroma megeszi a tank palástját, ilyen némelyik citrus féle (narancs), de a cola is megeszi, sebaj, rendeltél másikat...

2018. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jan. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!