Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VR szemüveget érdemes venni?

VR szemüveget érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ez is egy olyan cikk amit meg vásárol az ember,azután 1 heten belül megunja?

Adjatok at nekem egy kis tapasztalatot ezzel kapcsolatban nekem.Köszönöm



2018. jan. 5. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ez az, aminek semmi értelme nincs. Ha teheted, próbáld ki, de nem az az élmény, ami pár percnél tovább érdekes. Szerintem.
2018. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Adroid Playáruhazban eleg sok app van erre..

Egyebkent meg azt nem ertem,hogy egyes felvetelek teljes kepernyős videók vannak,máshol viszont a kepernyőn jobb es bal oldalán ug,an az a videó megy.Ezt tudnad nekem magyarazni?Ilyenkor ket kulomböző szemuveg kell?

2018. jan. 5. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá így, meg nem is foglalkoztam vele. Egyszer volt a fejemen, érdekes, de én nem látok benne fantáziát. Persze már lehet olyan szoftverrel, amit direkt hozzá fejlesztettek. Biztos jópofa, de szerintem ami megfizethető az gagyi, aminek meg már lenne értelme, mert olyan élményt ad, az meg drága.
2018. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Telefonnal nem sok értelme, inkább érdekesség.


Autós szimulátorral, rendes kormánnyal, erös PC-vel én látok benne fantáziát.

2018. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!