Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan átalakító,...

Otrodon kérdése:

Létezik olyan átalakító, aminek az egyik vége egy jack csatlakozó, a másikat pedig SD kártya foglalatba lehet bedugni?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem egy autó tulajdonosa, amiben csak 2 SD kártya slot és 1 CD slot található. Én viszont egyes esetekben szeretnék akár telefonról is zenét lejátszani. Sajnos jack hiányában ez kicsit bonyolultabb szituáció...

Gondolom a CD slottal nem tudnék sok mindent kezdeni, szóval a kérdésem az lenne, hogy létezik-e olyan átalakító, aminek az egyik végét az SD kártya foglalatjába lehet helyezni, a másik vége meg egy jack csatlakozó?



2018. jan. 7. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.


Azért sok mindent kitaláltak már de várom ha valaki belinkeli hogy van ilyen :D

2018. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem jó ha pld veszel egy új sd kártyát ráteszel zenéket aztán lejátszod az autóban.
2018. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A telefonból analóg hangfrekvenciás jel jön ki, az SD kártya digitális adatokat ad.

A telefont az AUX IN csatlakozóhoz, vagy blutooth-al tudod csatlakoztatni az autórádióhoz.

Vagy marad az SD kártyáról való zenehallgatás.

2018. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik, lehetetlen megoldás, de ha nem is lehetetlen, kellene hozzá DAC, ami annyira drágává és bonyolulttá tenné, hogy nem érné meg. De léteznek jó kis fm transmitterek, amiken van aux bemenet, vagy akár bluetooth csatlakozási lehetőség. Annyit tud a szerkezet lényegében, hogy bedugod a szivargyújtóba, rákötöd a telefonod, és a telefonból érkező jeleket átalakítja rádióhullámokká és gyakorlatilag az autón belül elkezd sugározni egy megadott frekvenciatartományban, amit az autód fm rádiójával tudsz fogni, mintha rádiót hallgatnál. Nekem nem sok személyes tapasztalatom van vele, de sok embert láttam már, hogy használ ilyet, szóval biztos hasznos cucc.
2018. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!