Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismer valaki kihúzható jack...

Ismer valaki kihúzható jack csatlakozós fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Elsősorban NEM vezeték nélküli fejhallgatóra gondolok, hanem csupán csak annyi az "elvárásom", hogy a jack csatlakozót ki lehessen húzni. Esetleges kábel "megtörés" miatt lenne fontos, hiába tudok forrasztani, ha olcsóbb és egyszerűbb (ráadásul esztétikusabb)venni egy jack csatlakozós kábelt.

Az ára "mindegy", mert vettem már 8000ft-ért olyan fejhallgatót ami jobban szólt mint a 20000+os társa.


Az ötleteket előre is köszönöm!



2018. jan. 12. 11:42
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Gamer fejhallgatók közt keresgélj. Ott van több ilyen is. Gondolom annyira nem fog zavarni ,ha van rajta mikrofon is, többségén az is levehető.Általában a stúdió- és DJ-fejhallgatók is ilyenek.


Pl itt vannak ezek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valószínűleg a 3. linken található Audiotechnikára esik a választás.
2018. jan. 12. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Első, ne haragudj, hogy beszólok, de azt írod, hogy gamer fejhallgatók közt nézelődjön, aztán belinkelsz 5 dj/stúdió fejhallgatót :D

szóval dj és stúdió fejhallgatók közt nézelődj, azoknál szokott ilyen megoldás lenni, főleg a DJ fejhallgatóknál láttam ezt sokszor, ugye náluk a legfontosabb a hordozhatóság. Shure, AKG, Senheiser, ezek nagyon frankó márkák, tutira nem nyúlsz velük mellé, és ezek nem divat márkák, szóval tényleg azt kapod amiért fizetsz.

2018. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

"Első, ne haragudj, hogy beszólok, de azt írod, hogy gamer fejhallgatók közt nézelődjön, aztán belinkelsz 5 dj/stúdió fejhallgatót :D"


Nos, első soraimban gamer fejhallgatót írtam. Majd néztem ,hogy a kérdező a drágábbaktól sem ijed el és ezért hozzáírtam ezt:

"Általában a stúdió- és DJ-fejhallgatók is ilyenek."


És ehhez linkeltem.

2018. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ki gondolta volna, hogy egy normális válaszban is lehet "hibát" találni... :D

Lényegtelen igazából számomra, hogy nem linkelt Gamer fejhallgatót, mivel az lett volna az utolsó dolog amit vettem volna. Tényleg köszönöm azért a válaszokat. Már 1 napja használom a belinkelt Audio-Technica fejhallgatót, különösen örültem a spirál kábelnek. Talán azaz 1 hibája van, hogy több helyen lehet mozgatni, összecsukni és esélyes, hogy hosszútávon megreped valahol a műanyag.

2018. jan. 16. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Wadmalac bocs-bocs, átsiklottam az első kommented azon része eflett, ahol írtad a dj/stúdió fejhallgatókat
2018. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
No problem, a lényeg, hogy a kérdező megtalálta a megoldást.
2018. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!