Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért fagy le a játék folyamat...

Miért fagy le a játék folyamatosan fél óránként kb?

Figyelt kérdés

Tom Clancy's The Division játékról lenne szó. 1éve még semmi probléma nem volt vele patentul futott. Aztán ismét feltelepítettem, de elkezdte droppolni az fps-t. Grafikát lejjebb vettem, de nem segített rajta, mondom akkor biztos a vga driver. Ráraktam a legújabbat és most meg teljesen kifagy a játék. Jobb esetbe kitudok lépni belőle ctrl+alt+delete-el, a rosszabbik eset hogy elsötétül a monitor és semmit nem tudok csinálni. Újratelepítettem a windows-t update-ek fent vannak minden driver fent van a gépen mindenhez de még mindig csinálja. A játék ssd-ről fut.

a konfigom:

-i5 2500 3.30-3.80 (3.80-ra felhúztam a játék miatt)

-Asus r9 380 2gb oc ver.

-gigabyte z77-D3h alaplap

-8gb hyper x ram

Nem melegszik túl egyik eszközöm sem, megnéztem de teljesen stabil. Én driver hibára gondolok.



2018. jan. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Futtass le egy MalwareBytes vagy SpyBot ellenőrzést a gépeden, azoknak szokásuk ilyen finomságokat művelni (illetve annak a valakinek, aki bepofátlankodott a gépedre)


Megpróbálhatod visszarakni a régi grafikus drivereket is. Esetleg egy patch-et keresni a játékhoz, ha van. Próbálkozhatsz kompatibilitási módban játszani vele, nekem bevált a Sztálin Subway-nál.

2018. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A régit raktam rá először amint újra raktam a gépem, de azzal se változott semmi.
2018. jan. 13. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
3.80-ra felhúztam a játék miatt, ez okozza a bajt, vedd vissza gyári beállításra, szerintem túlmelegedik a proci.
2018. jan. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!