Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Macbookot vegyek vagy inkább...

Macbookot vegyek vagy inkább egy windowsos laptopot?

Figyelt kérdés

300.000 Ft a keretem egy új notebookra.

Fontos lenne, hogy nagyon jó legyen az üzemideje. Örülnék, ha kibírna olyan 4-5 évet, és nem kéne 2 év után kukába dobni. Stabil rendszert szeretnék, lefagyások nélkül. Jövőre tovább akarok tanulni, szóval leginkább tanulás szempontjából lenne rá szükségem, meg ha mondjuk utazok nézhessek filmeket.

Ezek miatt gondoltam Macbook Air 13” 2017-re.

Csak az a gond, hogy szoktam játszani is játékokkal, cs:go, sims és tudom, hogy ez a notebook nem erre lett kitalálva. Nincs szükségem 200 fps-re, de örülnék azért, ha nem akadozna mondjuk medium-high közötti beállításokkal. Nem vagyok nagy játékos, max hétvégén (olyan 2 hetente) szoktam, ha nem tudok mit csinálni és leülök 1-3 órára.

Mennyire valószínű, hogy nem bírná el a Macbook Air ezt a két játékot? Nekem 30-60 fps is tökéletes lenne, mint leírtam nem vagyok nagy játékos, de örülnék, ha elfutna rajta és tudnék játszani ha unatkozom.



2018. jan. 14. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez megfelelne a célra: a játékok tuti elfutnak:


[link]


vagy ez:


[link]


Mac 13-as (mostani): 8 gigával,128Gb ssd-vel is majdnem félmillió forint.


[link]


Szerintem az első kettő ( de a te döntésed a lényeg )

2018. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi!!:)
2018. jan. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!