Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ETS2-ben vettem egy vadonat...

ETS2-ben vettem egy vadonat új MAN (legolcsóbb, de mindegy) kamiont, és hány ezer kilométert kell menjek vele, hogy hirtelen mehessek vele akár.130-160-nal?

Figyelt kérdés

Mint az autóknál,hogy 5.000 km-nek kell legyen benne, hogy autópályára történő felhajtást követően egyből 160-nal menjek?

A játékban van ilyen (ETS" KAMION) ???

Vagy csak nyugodtan menjek vele egyből a végsebességig?

Ez az első kamionom, "most a percen" vettem!

SÜRGŐS!



2018. jan. 14. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele hogy ez egy játék?
2018. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első olajcseréig csak 60-nal!
2018. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem menj biztosra és a lakóhelyeden vagy az ahhoz legközelebb lévő kamionszervízt kérdezd meg.
2018. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyetértek a 3-as válaszolóval, ott a hozzáértők meg fogják mondani.
2018. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ha MAN-t vetté akkor a 680LE motorral tudsz gyorsan menni, az alap motorral 90-100km/óránál nem nagyon tudsz többel menni.

Ahhoz hogy a legnagyobb motort megtudd venni van egy ún. "levelup" mod. Azt letöltöd és össze tudsz rakni egy izmos kamiont. :)

Remélem tudtam segíteni!

2018. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

19:01 vagyok.

Itt a "levelup" mod:

[link]

Másold be a dokumentumok/ets2/mod könyvtárba lépj be a játékba és aktiváld a modot.

Fontos! Amíg nem raktad össze a kamiont addig ne inaktiváld a modot, csak utána! :)

+ ha aktiváltad a modot hozzáférhetsz a 120miliós hitelhez és a saját kamionodon kívül össze tudsz rakni egy másikat is és odaadhatod egy dolgozónak.

Ha kérdésed van ezzel a játékkal kapcsolatban nyugodtan írj! Segítek :)

2018. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kamion kereskedésben kérjél útmutatót, ha jó fejek adnak is
2018. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3 év vagy 100.000km-ig garanciás,addig ne hajtsd szét a kamiont :D
2018. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!