Vegyek új tévét?

Figyelt kérdés

Van egy 2008-as SONY HDTV-m (KDL-40W4000).

Mai viszonylatban eléggé buta, viszont teljesen jól működik, a képpel meg vagyok elégedve, éles, szép színek stb.


Régóta szeretnék már új tv-t, de mindig oda jutottam, hogy jó ez még, hiszen nincs semmi baja.


De most megint elkezdett motoszkálni bennem, hogy azért a mostani tv-k ehhez képest tuti ütősebb képet tudnak produkálni és talán elájulnék a különbségtől (nincsen összehasonlítási alapom)


Valóban akkora lesz a képbeli különbség is egy mai modellnél vagy csak főleg az extrákban (internet, alkalmazások stb.) van a fő különbség?


2018. jan. 14. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem fiatal ez a tévé, de azt is elmondom Neked, hogy ez a "Nyomogatom az okos tévét orrba-szájba." varázs is elég hamar elmúlik.
2018. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, pláne, hogy a nyomogatás engem eleve kevésbé izgat, inkább azon gondolkozom, hogy vajon mennyivel jobb a kép. de attól, hogy én esetleg egy barlanggal megelégszem, mert jó és ezt szoktam meg, lehet, hogy lakhatnék luxus penthouse-ban, csak nem tudok róla, mert továbbra is a barlangban élek, ami amúgy teljesen megfelelő :)
2018. jan. 14. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a tvadasokat nezed, nem lesz jobb a kep. Egyszer, ha olyan helyen vagy, ahol 4k tvn 4k film megy, nezd meg 30-40 centirol. Nagyon reszletes kepet latsz, pl. egy arcbor. Lepj egyet hatrebb es mar nem latod. Aztan gondold vegig, hogy otthon milyen tavolrol nezed a tvt es rajossz, hogy nem latna a szemed pont azt ami miatt a 4k felbontasu filmet nezed.
2018. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megveszik egyesek a több méteres tévét, aztán panaszkodnak, hogy mennyire rossz, az egész falat elfoglalja, nézni is fárasztó. Világos, kis lakásba, házba bőven elég egy 24-es is. Ráadásul ha telekomos IPTV.re fizetsz elő, az digitális, jók a szinek is. A legjobbak ilyen szempontból a Samsungok.
2018. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!