Hanák Tamás kérdése:

Melyik a jobb? Ibiza vagy dibessi? Amelyik szebben szól?

Figyelt kérdés

Ibiza 3-utas 25 cm-es PA hangfal Ibiza 400 W teljesítménnyel de ez kb 150 w tud


[link] DIBEISI Színpadi hangdoboz 150W



Dibesi 3 utas 25 cm es mély 150 w

[link]


otthoni házibuli és filmnézésre kellene persze külön mély ládával a hangzás és a minőség lenne a lényeg a tiszta hangzás érdekében előre is köszönöm a válaszokat


2018. jan. 14. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A lényeg a tiszta hangzás érdekében...akkor ne vásárolj ilyesmiket ha erre van szükséged.

RH Sound HD-10, Wharfedale EVP-R10..ezek felett EV-RCF lehetne sorolni.

Használtan:

[link]


[link]


Ezek a termékek még mindig lényegesen jobbak azoktól amit az e-staros hulladék oldalon látsz, azoknak nulla az érzékenységük / terhelhetőségük szintén hasonló. Ha pedig mindenképp új kell felejtős az olcsó kategória. Minőségileg azért a hifi más utat mutat ám mint a Public address rendszerek, de bulizni inkább ezt válaszd.

2018. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

de én körülbelül olyan 40 ezer forint értékben szeretnék vásárolni és nem stúdió minőségűet.

hanem egyszerű otthoni filmnézésre,esetleg kisebb házi buli be hangosítás érdekében ammi körül belül 150 w-ot tud. újat és nem használtat mivel már bele buktam a használt hangfalakba

2018. jan. 15. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

[link] x2 plusz később majd hozzá soundking sb400b állványok, hogy fejmagasságba kerüljenek.

LEWITZ PA 212B olcsóbb kicsivel de ennyi felárat szerintem simán megér a nagyobb.

2018. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!