Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okosora, sportora vagy egyik...

Okosora, sportora vagy egyik sem? Inkabb okoskarkoto es egy normalis hagyományos ora? Többi lent.

Figyelt kérdés
Karorat vennék de mivel, rendszeresen sportolok (altalaban futas)igy gondoltam lehet hasznosabb lenne egy okos ora mint egy sima. Viszont vannak kifejezetten sportorak is. Nem ismerem ezeket a kutyuket, felek h megadjak magukat hamar illetve csalodok, h draga es megsem szolgal rendesen (mint ahogy pl a telok tobbsege). Nem no name olcsó kategoriakban nézelődtem.. Kb 90 a plafon. Garmin, polar stb es volt samsung is ami jónak tunt. Tudtok esetleg egy forumot ahol ez a téma, vagy van tapasztalata valakinek ebben? (aki sportra is hasznalja)

2018. jan. 14. 22:18
 1/1 Zzzoli ***** válasza:

Nekem egy Samsung Gear Fit2 pro van, de rosszat nem tudok róla mondani!

Futáshoz használom.

2018. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!