T-Home IPTV Set Top Box-ot milyen kábellel tudom csatlakoztatni a tv-hez?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni, hogy milyen kábelt kell vennem, hogy az iptv set top boxát hozzá tudjam csatlakoztatni az új TVmhez? Régi TV SCART kábellel volt csatlakoztatva (így szerelte be annak idején a t-home szerelő), viszont ezen nincs olyan... A tv-hez nem volt semmilyen csatlakoztató kábel és egyáltalán nem értek az ilyen dolgokhoz


A válaszokat előre is köszönöm! :)



#T-Home #iptv csatlakoztatás #set top box csatlakoztatás tv-hez
2018. jan. 15. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha típust írtál volna, akkor megtudtam volna nézni, hogy melyik az a csatlakozó, ami mindkét eszközön megtalálható.

De a legvalószínűbb a HDMI

2018. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A SCART egy kb. 30 éves, a maga idejében korszerűnek számító analóg csatlakozó. Bár néhány modern tévén is van ilyen pl. DVD-lejátszó miatt, kb. 13 éve a HDMI-t használják. Ebből ugyan van többféle verzió, de szinte bármelyik jó, hacsak nincsenek extra igényeid.
2018. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!