Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangszórót ajánlotok...

Milyen hangszórót ajánlotok kocsiba? (lent)

Figyelt kérdés
Most készülök fejegységet venni meg hangszórókat a gyári helyére. Azt nagy a dilemma hogy milyet válasszak, árban nemakarok nagyon sokat költeni.neten találtam Mac Audio ovál hangszórót meg Mnc-t is körülbellül egy árban (8-10ezer forint körül). ha valakinek van valami tapasztalata írja meg! válaszokért előre is köszi.
2010. jún. 5. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a Mac Audio. Az M.N.C. az a legalja a zenének.
2010. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. esetleg ha tudsz még valami jó márkát, esetleg típust is ami árba nem olyan vészes akkor azt leírhatod. :)
2010. jún. 5. 12:21
 3/5 Jovanny ***** válasza:
Ha minőséget akarsz, Blaupunktot. Van nekem néhány pár bontatlan Kecskeméten, az általad elképzelt árkategóriában (kb. a bolti ár fele). Ha érdekel, írj üzit.
2010. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha igazán szép hangot akarsz hallani akkor Hertz.
2010. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicker solo X18 lopottan. :P :D

Viccet félretéve a mac audio is a legalja mnc sal kategória, csak sztem utóbbi kettő annyival jobb nála h fele annyiba van.

Vannak olcsóbb JBL, Pioneer, Monacor (!!!), Alpine, Ground Zer szettek.

Hozzáteszem, ovált nem vennék. ;) Ink. egy 16-os szett előre, később egy kis subbal kiegészítve. Ha jó a 16-os szetted lehet h sub se kell hozzá, hogy ugyan azt a mélyet produkálja mint két bazi nagy de förtelmes hangú ovál a kalaptartóban.

2010. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!