Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinál a fotógépem...

Miért csinál a fotógépem másolatot?

Figyelt kérdés
Egyszerű, Canon - PowerShot A470-es fotógépem van. Amikor mentem le a fotókat a gépemre, mindig látom, h mindegyik fotóból 2 db van. Ez miért van? Ki lehet kapcsolni ezt az opciót?
2010. jún. 5. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csinál másolatot.

Názd meg a képek dátumait.

Valószínűnek tartom, hogy amikor első alkalommal máspltál, utána nem törölted a fényképezőn kévő képeket. Így a második másolásnál a régebbieket mégegyszer bemásoltad.

2010. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jovanny ***** válasza:
Szerintem pont ellenkezőleg, törölted a fényképezőről, és újrakezdte a számolást. Mondjuk a kérdés nem teljesen egyértelmű. A számító- vagy a fényképezőgépen van 2*?
2010. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A fényképezőn...

És mindig, amikor fényképezek, és ugye utána le akarom menteni a laptopomra, látom, h mindegyik képből 2 db van. De teljesen ugyanaz, mintha másolat lenne.

De ez nem így volt régebben. Nem tudom, mi van vele mostanában. >_<

És mindig azt szoktam csinálni, h miután lementettem a gépemre a képeket, utána letörlöm a fotógépről.

2010. jún. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!