Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy álló lávalámpát! ....

Vettem egy álló lávalámpát! . Kirakati darab volt ott teljesen jól működött. De amióta ithon van nállam csak éppen hogy a feléig indul buborék az is csak óránként szinte. Alig moccan benen valami. Valaki tud rá megoldást?

Figyelt kérdés

Kiseb izzóval már próbáltam akkor mégugysem mozgott.

40wattos izó való bele.


2010. jún. 5. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd vissza.
2010. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti izzóval használd, mert annak a melegétől indul el a buborék. Nem tudom, mennyi ideig volt bekapcsolva, de a miénk is itthon olyan 1 1/2-2 óra után működött már rendesen. Sok idő kell hozzá, hogy folyamatosan működjön. Ha így sem jó, vidd vissza.
2010. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hideg helyen van.


Tedd olyan helyre, ahol melegebb van, nem éri a huzat.

2010. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez az 5. nap hogy megy :D de a boltba ntökéletesen működött :S és garit sem kaptam rá :S ... am meg 10 rugó volt.. nemhiszem hogy hideh helyen van.. mert 20 és 24 fok közötti a hőmérséklet..
2010. jún. 5. 22:56
 5/6 anonim válasza:
mit tud(na) egy lávalámpa 10ért? enyém 1700 volt mondjuk 3éve, de akkor is. Nekem kell vagy 2óra h meginduljon, de a tied mondjuk már fura.
2010. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez a lámpa egy méter magas és henfer alakú..
2010. jún. 8. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!