Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Láttam egy kütyüt a Man ín...

Baróthiking kérdése:

Láttam egy kütyüt a Man ín black-sötétzsruk című filmben, mi lehet az? Többi lent

Figyelt kérdés
Látható a film szakaszaiban hogy balesetek után stb. oda áll az emberek elé will smith és azt mondja hogy egy nagy villanást fognak látni, meg hogy nem láttak semmit és ott tűnik fel a kezében egy kütyü amit fog és villan egyet gombnyomásra!! mi lehet az ????

2018. jan. 18. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
memóriatörlő gép, a valóságban (még?) nem létezik.
2018. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2018. jan. 18. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rég láttam a filmet, de ha jól rémlik abban is elhangzik, hogy mi a neve és mire jó.
2018. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SZENT HABAKUKK !

Csak nem filmből akarsz valamit meg kütyülni.

2018. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak kiváncs vagyok hogy az egy létező tárgy e hogy majd egyszer én is a kezembe foghatom e!
2018. jan. 21. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit foghatnál a kezedbe?
2018. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!