IUni S30 Plus Okosóra?

Figyelt kérdés
iUni S30 Plus Okosóra: eredeti szovtvere holen lehet letölteni.Másik szovthert telepitettem e-boda smart time 210 de ez szépen hogy felment bekapcsolntam de nem müködik az érintöképernyö mi lehet a probléma aki tudja hogy müködjön az érintöképernyö az legyen szives irja meg kösszönöm szépen

#iUni
2018. jan. 18. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja még annyi ha valaki bármijen rendszert tud vagy tudja hogy kell teleputeni vagy azt tudja hogy amit feltelepitettem alrendszert az müködjön mert többet telepitettem engete de nem müködik az érintöképwrnyő választ előre is köszönöm.
2018. jan. 18. 20:08
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja még annyi ha valaki bármijen rendszert tud vagy tudja hogy kell telepiteni vagy azt tudja hogy amit feltelepitettem alrendszert az müködjön mert többet telepitettem engete de nem müködik az érintöképernyő választ előre is köszönöm.
2018. jan. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!