Mennyiért lehet kapni egy ilyen drónt?

Figyelt kérdés
Min 720p/30fps felvétel és stabil kamera.Mennyiért lehet kapni ilyet legolcsóbban,és mi a neve a drónnak?

2018. jan. 19. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
DJI Phantom 3. Soha, semmiből ne a legolcsóbbat keresd, mert azzal csak szívni fogsz.
2018. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyiért egy Dji Sparkot is lehet kapni nem?Melyik a jobb?Csak azért mert a Sparkról jobbakat olvastam
2018. jan. 19. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A Spark sokkal "fejlettebb". Hosszabb hatótáv, nagyobb végsebesség, akadály kikerülő szenzorok, és egy csomó okos funkció. Ezekhez viszont a Fly More combo-t kell venned, mert abban távirányítót is adnak (ezért lesz nagyobb a hatótáv és a végsebeddég), meg egy csomó kiegészítőt. Én alapvetően inkább a Sparkot ajánlanám, mert nagyon praktikus a mérere miatt, és ez egyáltalán nem akadályozza semmi olyanban, amit a Phantom 3 tudna. Szóval rajtad áll, hogy mit veszel, de ha ebben az árban gondolkodsz, akkor tényleg érdemes a Sparkot venni:)
2018. jan. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Egy Phantom 4, 400.000 Ft-tól kezdődik, de megéri jót venni...

[link]

2018. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom de azért 400k nekem kicsit sok
2018. jan. 20. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsánat, a Spark újabb. Nekem még Phantom 3 van, az utóbbi egy évben meg nem követtem annyira a témát. Azt gondoltam, a P3 olcsóbb lehet, mivel régebbi.
2018. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv. Volt Phantom 3 Advancedem, most Sparkom van. A Phantom jobb. Igen, vitathatatlan, hogy a Spark sokkal kompaktabb, ami nagy előny. Bárhova magaddal viheted, és lőhetsz pár jó képet, vagy pár szép felvételt. De felejtsd el, hogy sport módban is szép felvételeket fogsz tudni csinálni. És a kamera dőlésszöge is korlátozott ebben a módban.


Szóval a Sparkkal csak lassan repülve tudsz szép felvételeket csinálni. Míg a Phantommal vadulhattam bárhogy, az a felvétel mindenhogy stabilizálva volt. A szinek amúgy a Sparknál rendben vannak, de nagyon korlátozott élménye van a Phantomhoz képest. Ez inkább egy nagyon jó selfie drón. Én megbántam, hogy kicseréltem. De egyenlőre marad a Spark, aztán majd ha lemegy a P4Pro ára, akkor egy olyanra beújítok. A Spark meg marad utazásra... A Phantomnál meg az volt a baj, hogy nagy volt.


Én a helyedben Mavic Prot vennék. De nem most, hanem pár hónapot még várnék, hogy a Mavic Pro 2 bemutatásával leessen az ára. Meg ott a Mavic Air. Nem rossz az, de valamiért nem tűnik annyira jó kamera droonnak, mint a Mavic Pro vagy egy P4Pro (igen, tudom, hogy szebb felvételeket csinál mint a Mavic Pro, de sport módban is megnézném, mennyore stabilizál jól...)

2018. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Osztom a 7#-es válaszát. Csakis a p4.

[link]

2018. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!