Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Suzuki Ignis hangszórócsere...

Suzuki Ignis hangszórócsere gyári fejegységgel, és eròsítővel lehetséges?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 13:21
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

Most nem értem, a hangszórókat felcseréled a fejegységgel?

Na jó, ne hari a kérdést kicsit pontosabban kell megfogalmazni.

Nyilván kicserélheted a hangszórókat jobbra, a régi Ignisben is elég gagyi hangszórók voltak.

Megnézed hogy most a tiédben milyen van, aztán veszel bele valami odavágósabbat. Sajnos a Vitarában sem egy nagy szám a gyári.

Lehetséges a csere, de készítsd a pénztárcádat. A jó hagszórók /Hertz és társai/ amik valóban jók is nem olcsók.

Erősítőt ha raksz bele, ahhoz olyan subwoofer is kell, de persze lehet azt is rakni.

2018. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánot, rosszul írtam. Úgy szeretnék kihozni maxot az új hangszórókból, hogy ne kelljen cserélni a gyári fejegységet, és ezért gondoltam, hogy erősítő kell. De javíts ki, ha rosszul gondolkozom :)
2018. jan. 19. 20:06
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Persze, maradhat a gyári fejegység, ha lecseréled a gyári hangszórókat jobbra, már előre lépsz. eleve ha nagyobb érzékenységű kerül bele, ugyanakkora rámenő teljesítménnyel ütősebb lesz.

Erősítő akkor kell ha a belapakolt hangszóró szett teljesítménye jóval meghaladja a fejegységét.

Vagy mélyládához.

Nyilván egy frankó fejegység jó hangszórókkal a legjobb, de figyelembe kell venni a költségeket is.

2018. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!