Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány amperes, wattos tápot...

Monakritika kérdése:

Hány amperes, wattos tápot rendeljek ehez?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy mini erősítőt építeni, megrendeltem az alkatrészeket, a táp pedig kiment a fejemből. Maga a feszültség 3 felé lesz osztva, 1 a hűtőbe ( fan-ba ) 1 a végfokhoz és az utolsó pedig maga a " valami kezelőpanel szerűséghez " menne. 12v-ot igényel minden benne. Külső vagy belső tápegységet lenne érdemes rákötni? attól félek ha túl gyenge a táp akkor nem működne rendesen, ha pedig túl erős akkor meg úgy széthajtaná az elektronikát... Valaki tud valamit ajánlani? 1100 forintnál többet nem szeretnék költeni a tápra, külső tápom van de sajnos ami jó lenne az 15-24 voltos, a 12voltos meg túl gyenge... Én az amperhez nem értek, te azon kívül úgy 12.5v-os 50w~ kötnék rá.
2018. jan. 19. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1100 Ft-ot szánnál rá?

Ezt felejtsd el, ennél még 1 trafó is drágább, nem hogy 1 komplett táp.

2018. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:
50%

Ismerkedj az elektronikával, az elektromossággal. Ismerd meg az alapvető összefüggéseket.

Ha sikerül, már az is sokat fog segíteni abban hogy megfelelően átfogalmazd a kérdéseidet. Sőt, talán néhány kérdésre önállóan találsz majd választ!

2018. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!