Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek mi a véleménye a Tv Fox...

Kinek mi a véleménye a Tv Fox szobaantennáról?

Figyelt kérdés
Valóban lehet vele fogni a kódolt adásokat is?
2018. jan. 21. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért ne lehetne?

Ez egy antenna ugye, ez "szállítja" az adótól érkező jelet a TV-nek. Az antenna nem is tudja kiválogatni melyik a kódolt, melyik nem.

A jeleknek tök mindegy, hogy kódolt vagy sem, bejut a készülékbe, ha elegendő nagyságú (ellátottsági térképet nézd meg), akkor a TV megjeleníti.

2018. jan. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy egy egyszerű szobaantenna, azért vann ennyire reklámozva, mert az átlag amerikai nem tudja, hogy vannak szabadon fogható adások, mivel felnőtt egy generáció, akik csak a kábeltévét ismerik
2018. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Átverés az egész:

[link]

2018. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Az a véleményem, hogy Amerikában remekül működik. Más elven működik az egész rendszer, mint a mi "Mindig TV " nk. Erre valaki ( tutira magyar) megpróbálja átverni a magyar nézőket. Ha valakit érdekel, érdemes az egész rendszernek utánaolvasni.
2018. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Gondoltam,hogy valami nincs itt rendben,mivel láttam,hogy az akció mindig az adott napon éjfélig tart.A másik dolog meg az,hogy nem véletlenül kódolják a csatornákat.Nem akartam elhinni,hogy ezzel kódolatlan műsorokat lehet nézni.Ja,és még valami:kábelcsatornákat is lehet vele fogni.Persze,egy földi antennával.Azért pofátlanságnak tartom azt is,hogy 8e Ft-ot kérnek el egy olyan dologért,ami nem ér semmit.Az ebay.com-on is lehet kapni már 1500 Ft-ért is.Nem semmi.....
2018. jan. 21. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy sima beltéri antenna amivel az itthoni 12db kódolatlan csatornát nézni tudod. Semmi más, ugyan az amit akármelyik boltban (Media Markt, Euronics) meg tudsz venni. Csak valaki kitalálta ezt a kamu szöveget hozzá és most ezzel hülyíti a fél országot, a sok idióta meg rögtön be is kajálja a Facebookon, nagyszülőket épp időben sikerült még lebeszélnem róla, rögtön hármat is akartak venni. Hát igen, ők a veszélyeztetett célpontok, az idősek, a középkorúak akik nem annyira értenek hozzá és megeszik a szokásos állandó hülye összeesküvés elméletes maszlagot.


Végülis 8 ezerért nem drága, a 12db csatornát fogni lehet vele, arra jó. De az összes többi az hazugság ahogy van. És nem árt észben tartani, hogy ez beltéri antenna, szóval ott ahol a házban nem fogható a földfelszíni sugárzás, ott nem fog működni. Ahol kültéri antenna kell ott ez semmit se fog csinálni.

2018. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
93%
Az adott oldalon már hozzá szólásokat nem lehet közé tenni.minden féle hibát ír ki.A múlt héten meg a Vipmallday.com kamu web áruházba botlottam bele.
2018. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott sose lehetett hozzászólást írni, mindegyik egy előre generált kamu szöveg. Nem tűnt fel, hogy mindenki tökéletes helyesírással, nagybetűvel, mondatvégi jellel ír és a terméket isteníti? Nézz már meg egy valódi magyar kommunikációs formát a Facebookon, hogy milyen... Minden második szóban hiba vagy sokszor olvashatatlan az írás és minden második mondat fele valakinek az anyjának szidása.

Aki szemfülesebb észrevehette azt is, hogy a hihetetlen akció lejárta az minden egyes nap eltolódik. Tegnap még 22-ig volt akciós a kütyü, ma meg már 23-ig. Ugyan már...

És akkor még valaki ezek után képes engem is, meg a többieket is lepontozni aki nem dől be ezeknek a marhaságoknak...


Egyébként is itthon összesen 63db földfelszíni csatorna van sugározva, tegyük fel mégis képes lenne a kódoltak fogására is (de nem az) abból mégis hogyan akarnak 100 fölöttit kihozni? Pedig ezt ígérik...

Mindegy, én ezzel nem fáradok tovább, aki akarja az vegye meg, aztán meg is érdemli...

2018. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Időközben sikerült megtalálni ebayen ezt a kütyüt, valóban 1500 Ft-ért árulják. Vannak szétszerelt állapotban is képek róla, nincs benne semmi elektronika, ergo nem is tud DVB-t tunerként működni. Tehát nem elég, hogy csak beltéren és csak a 12 kódolatlan adásra LENNE jó, ezt is csak akkor tudja, ha a TV-ben van tuner hozzá. Hány embernek is van erre szüksége a reklámmal ellentétben amit ígérnek hozzá?

Szóval egy használhatatlan kalap szar.

2018. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nimrod1 válasza:
100%
Én végig ellenőriztem az összes hozzászollót aki irt az antenna faceobok reklám oldalára de senkit nem találtam meg a facebookon, csak azonos neveket. Szerintem átverés!
2018. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!