Erre elég egy Xbox One S? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném leváltani az xbox 360-omat One-ra, és a One S és az X között filózok. Az Xbox-hoz egy Samsung P2270HD monitort használok, és ezért gondoltam a One S-t. Értem én, hogy a One X HD monitoron és szebb képet, mutat, de ez annyira nem igény számomra. Erre használnám: (játékon kívül)


-Gameplay videó készítés és vágása (upload studioval)

-Youtube (+videó feltöltés)

-Multi


kb. ennyi. 2 év múlva sztem leváltom. Erre megfele? Illetve még annyit, hogy bármilyen 3 és feles jack mikrofont tudok használni? Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 21. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze hogy eleg,,sima Xbox One is...nyilvan sokan mondjak hogy jobb az ujabb (bizonyos ertelemben igyvan pl felbontas)

De az alap konzolt is kiadtak,az is tokeletesen jol mukodik...

Szoval ezen ne aggodj,,mar a 360 is kepes volt (avermediaval) felvetelre es bizonyos jatekoknal videofeltoltesre is..

2018. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!