Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a digitális...

Mi a véleményetek a digitális rajztábláról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 vagyok és már régóta szeretnék egy digitális rajztáblát, már lassan a pénzem is meg lesz rá, de nem tudom, hogy menne-e a használata.

Tényleg olyan bonyolult?

És kb. mennyibe fáj egy olyan amin látom is, hogy mit rajzolok?

Tényleg nem sokat tudok róluk úgyhogy szeretném, ha segítenétek! :)



2018. jan. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nehéz a használata, viszont azt, amin látod is, hogy mit rajzolsz 100k alatt nem lehet megúszni. De amúgy sem vehető egy kalap alá a pc-ssel, az tök más: "egérként" funkcionál és univerzálisabb.
2018. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. febr. 18. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Hülyeség képernyőset venni. A rendes sokkal jobb.

Nem nehéz használni, csak meg kell szokni. Utána soha nem akarsz majd papírra rajzolni.

2018. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ha sokat használod eléggé gyorsan bele fogsz jönni. Nem érdemes kijelzőset venni mert elég drága és szinte ugyan azt eltudod érni mint egy kijelző nélkülivel. Annyi hogyha több funkciót szeretnél elérni a rajzprogramban érdemes letölteni a drive-ját. Szerintem egy képernyősnél drive nélkül nem működik a tábla. (+ infó találtam 80.000 ezer valamennyiért kijelzőset 13 inch-s és egy 91.000 valamennyibe kerülö kijelzőset amely 19 inch-s ( Xp-Pen artist 13.3, Ugee 19))
2018. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!