Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a funkciója az AnyCast TV...

Mi a funkciója az AnyCast TV okosító USB csatlakozójának?

Figyelt kérdés

Az AnyCast TV okosítónak van egy HDMI csatlakozó része és egy USB csatlakozó. Mind kettő a TV-hez csatlakozik.

Kérdésem, hogy az USB mi célt szolgál?

Mi a megoldás, ha a TV-nek nincs USB csatlakozója csak HDMI?

Köszönöm a válaszokat!


2018. jan. 26. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

További külső adathordozó csatlakoztatható rá, de ez benne van a termékleírásban is:


"AnyCast WiDi (Miracast) TV okosító adapter

Továbbítsd kisebb képernyőjű eszközeid képét kedvenc nagyképernyős televíziódra vagy más, HDMI csatlakozós készülékedhez, és élvezd a korlátlan szórakozást!"

2018. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HDMI-n megy az AV (audió, videó) jel, USB-n kapja az 5V-os tápellátást. Sok olcsó TV okosítóból kispórolják a 220V/5V hálózati adaptert.
2018. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

(A leírásban tényleg sok minden benne van, csak tudni is kell azt értelmezni.)


Igen, a tápfeszültséget kapja ott, ha van a tévén felesleges USB csatlakozó, akkor arról is működhet, ha nincs, akkor jó bármilyen USB-s telefontöltő is például.

2018. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasznos volt.
2018. jan. 26. 19:32
 5/8 A kérdező kommentje:
További problémám, hogy bedugva a Hdmi-t és az usbt nem jelenik meg a beállító képernyő. csak a "Nincs jel felirat van a képernyőn", tehát olyan mintha semmit nem kapcsoltam volna rá! Elképzelhető, hogy máris rossz?
2018. jan. 27. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem néztem végig csak gúgliztam

https://www.youtube.com/watch?v=QY1_p7gFU8M

2018. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Áramtalanítsd minkettőt, majd indítsd el.
2018. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brendon1313 válasza:
Sziasztok.. én vettem egy Anycast plust, és az lenne a kérdésem hogy miért pislog a tv ha csatlakoztatom az anycastot?
2018. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!