Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tart 2 percig a win 10...

Miért tart 2 percig a win 10 nek h bekapcsoljon?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem új gépet (állitottam össze)

És azóta csak a baj van vele..

Asus prime b250m-a

I3-7100

Ddr4 2400mhz 4gb crucial ram :((

Intel hd 630

1 320gb wd blue + 1 1.0tb wd blue hard diszk

És mióta ez a gépem van ujra raktam a wint h uefiről bootoljon es azutan 2hettel kb 2percig tart h bekapcsoljon a gep.

A win logo 15 másodpercig forog aztán egy fekete képernyő van + 1perc 9 másodpercig és utana a bejelentkezesi kepernyo 45 másodpercet vesz igenybe majd vegul pedig tobb mint 2perc 20 masodperc alatt bekapcsol....

Most toroltem ki a vga drivert de a windows frissites kent letoltotte ujra es felrakta.

Lehet ujra kell raknom a windowst de szerintem utana is ilyen lesz szoval elobb varom a valaszokat!



2018. jan. 28. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fajta alkalmazások meg programok amik lassítják a gép indulási idejét ezek közül a dolgok közül kéne a feleslegeseket kitörölni és máris gyorsabb lenne az elindítási idő most pontosan nem tudom , hogy hol lehet megnézni de próbáld meg a ctrl+alt+del gombot és ott nézd meg mert azt hiszem valami hasonlót ott is meg lehet nézni majd írj ha sikerült valamit csinálnod
2018. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Letiltottam minden windowsal együtt induló programot + még az msconfigban is letiltottam minden programot kivéve az intel programjait szelektiv inditáson van az msconfig (rendszerkonfiguráció) legujabb driver van fent a videókártyához.. Használok ccleanert h a hibás registryket kitöröljem és tisztitsam a gépet meg használom még a defragglert is töredezettségmentesítő ként ez eddig segitett de most már egyáltalán nem..

Kiszoktam törölni a Temp mappából is a fájlokat mivel oda csomagolja ki a fájlokat a windows mikor valamit telepitek de még igy is lassú.

Az is lehet h csak a ram miatt van mert játék után nagyon lelassul a gépem (mivel kb 96%/97%-on megy közben a ram) utána a start menüt és minden mást 10 másodpercig hozza be.

Tényleg nem tudom h mit lehetne még tenni nincs túl sok program fent a gépen de még igy is brutálisan lassan kapcsol be..

Egyéb más ötlet??

2018. jan. 28. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd utána nézek neked és ha valamit találtam akkor írok.okés?
2018. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen rendben!
2018. jan. 28. 21:55
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na hát akkor a registry-t nem kellene piszkálni. A másik meg, hogy tiltsd le a frissítéseket, ne legyen automatikus, azt is nyomatja a háttérben.
2018. jan. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom h most mitörtént de kb 30másodperc alatt bekapcsolt.

Tegnap este a beállitásokba fiókok opciónál a Windows Hellot eltávolitottam nem is tudom miért voltam bejelentkezve + még egy pár dolgot átállitottam és most a windows logonál (asus logo) 2 kört forgott kidobta az egeret egy fekete képernyőn utána bejelentkezési képernyő és bekapcsolt. 2és fél percről fél percre csökkent.

2018. jan. 29. 12:57
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor az teljes siker.
2018. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem
2018. jan. 29. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!