Xbox One vagy PS4?

Figyelt kérdés

Ha Xbox 360-am van és azon kb 50 játék (a legtöbb games with goldos), és pár ismerősömnek ps4-e, akkor melyik éri meg jobban?

Ha jól tudom a ps4 drágább... :/

Megér annyit a ps, hogy a játékokat "kidobjam" az xboxról? (Mert eladnám.)



2018. jan. 29. 19:50
 1/8 anonim válasza:
Hát attól függ neked mi a számít. Ha számítanak az olyan minőségi címek amik csak playstation-n vannak (és rengeteg cím van rajta), emellett olcsóbb is(nem tudom te honnan nézted), igaz nem sokkal. Emellett a játékok magasabb felbontásban (1080p), és stabilabban tartja a fps-t (igaz csak egy hajszállnyival). Én mindenképpen a ps4-re szavaznél, mivel Xbox-on már nincs semmi, ami egy PS-st vagy egy PC-st odahúzhatna, mert minden van PC-re ami boxon, és ami csak ,,boxon'' az meg sajnos, olyan is :S
2018. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen új játékokat tudsz venni az xboxodra?!

Ennek alapján megéri a generáció váltás?!

Szerintem egyértelmű a válasz.

2018. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az xbox.
2018. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel a PC-k ára lassan az egekbe szökik, én is elkezdtem a konzolok felé nézelődni. Hónapokig olvastam, kérdezgettem, tesztelgettem itt-ott a gépeket, és végül nálam a Sony megoldása nyert. Ebben benne volt a játékkínálat, a számomra kényelmesebb kontroller, és a stabilitás. Illetve a PSN szolgáltatás is, amivel akár PC-n keresztül is játszhatok elég sok, PS-re kiadott játékkal.
2018. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ;)

2-es válaszoló: Úgy értettem, ha PS-t veszek, akkor odavesznek az xboxos játékaim, mivel azt eladnám. :) De ha xboxot, akkor az 50 játék megmaradna (ha jól tudom) :)

2018. jan. 29. 22:16
 6/8 anonim válasza:
Xbox
2018. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha az az 50 játék “visszafelé kompatibilis” akkor igen tudod tolni majd a one on


írtad , hogy a spanoknak ps van

szerintem így egyértelmű a válasz , ha akarsz. velük játszani

2018. febr. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ! :D

Az 50 játéknak szerintem kb a fele backward compatible.


Várom még a válaszokat! :)

2018. febr. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!