Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől búg a két stúdió monitorom?

Brokenbone kérdése:

Mitől búg a két stúdió monitorom?

Figyelt kérdés

Két Mackie Mr5 mk3 stúdió monitor búg, Focusrite Scarlet 2n2 kártyára kötve. Újak. Földhurok problémáról olvastam, de a kábel tv-s dolgok a másik szobában vannak, ezt nem érintik.


Viszont ha a két monitorból kihúzom a jack kábeleket, akkor megszűnik. A táp maradhat, attól nem búg, csak a jack-ek. Ha a kariból húzom ki a jack-et, akkor is megszűnik.

A két jack olyan, hogy egy-egy 3.5-ös jackre van rátéve a 6.3-as átalakító, így lesz mindkettő vége nagy jack. Ez az átalakítós megoldás lehet a probléma?



2018. jan. 31. 19:10
 1/6 bist válasza:

Igen ez az átalakító nem legjobb megoldás. Vásárolj 6,3-as vezetéket. egyébként hiányzik a negatív vezető azért búg.

A földhurok az más, semmi köze a kábel tv-hez.

2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A negatív vezető problémáját hogy tudom megoldani? Izolátor? Köszi amúgy.
2018. febr. 2. 12:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdés óta a két meki tápját és a gép tápját egy elosztóba tettem és nem búg, már csak pici halk zizegés van.
2018. febr. 2. 12:42
 4/6 bist válasza:
Akkor ott volt a földhurok, de a vezetéket kicserélném 6,3 jack dugósra így is.
2018. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2018. febr. 3. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az volt a gond, hogy az audiokábel rá volt gabalyodva a tápkábelra, az szokott zajt generálni, még az sem jó, ha keresztezik egymást.
2019. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!