Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 10et használok és a...

Windows 10et használok és a proxyt nem tudom kikapcsolni mert vissza állítja mindig, és az inetcpl-ben meg le van tiltva a helyi hálózatok gomb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pingelni tudom a címeket, de ha rá akarok menni azt írja H baj van a proxyval. De ami olyan játék van a laptopon ami netet használ pl a LoL, az fel csatlakozik és tudok játszani.
2018. febr. 9. 17:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, hogy mikor beteszem neki a töltőjét, ezt a dolgot ismét elkezdi. Most megoldottam egy Regedites szerkesztéssel és aztán a proxy kiiktatásával, de ha felteszem töltőre, ismét nem érzékeli ezt a dolgot és proxyt használ.. Mi baja lehet? Elvittem már szervízbe, de annyit mondott a csávó hogy "Dobd ki."...
2018. febr. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!