Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV okosító boxra rá lehet...

TV okosító boxra rá lehet kötni az antenna csatlakozót?

Figyelt kérdés
Amiket találtam okosító boxokat, mindegyiknél AV bemenet volt. Viszont nekem olyanra lenne szükségem, amibe koax csatlakozót is tudok dugni, mivel a TV önmagában nem adja be a HD csatornákat és azt mondták, hogy beltéri egység megoldaná. Én viszont akkor már inkább egy okosítót vennék, az internet miatt.

#koax #beltéri egység #TV #okosító box
2018. febr. 10. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van digitális telefonvonalad, akkor Telekom DSL 10 vagy ha adnak, 20. Vezetékes telefon, kábeles net, wifi és IPTV 30 vagy 100 csatornával. Jobban megéri. Tévéhez van set top box és scart kábeles megoldás, de van koaxos is.
2018. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez egy régi tv, nincs benne digitális adapter, akkor olyan set top boxot is lehet kapni a MediaMarktban. (Sokféle van). Mindigtv-hez megfelelő antenna kell és össze kell hangolni a csatornákkal.
2018. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan "vevőkészülék" (külső tuner), amin Android fut, bár most nem tudok típust írni.
2018. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!