Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használható itthon az amerikáb...

Használható itthon az amerikában vett apple watch?

Figyelt kérdés
Müködni fog?

2018. febr. 11. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Milyen akadálya lenne?
2018. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tudom,csak gondoltam hogy hátha van valami különbség az usa vs eu között

mert pld. telefon,ps4 játék nem használható


de ha igen akkor jó köszönöm

2018. febr. 11. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lte series 3 lte része nem fog működni.
2018. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az nem gond
2018. febr. 11. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kritikus különbség az, hogy a 2G mobiltelefon-hálózat más frekvenciákat használ itt, mint az USA-ban. A 3G meg későbbi hálózatokat már nem tudom, annál régebben jártam egyetemre, és azóta nem követem az eseményeket :-) Telefonból van olyan, amelyik az itteni és az ottani szabványt is ismeri, de nem mind.


Mindenesetre, ha az órádba nem kell SIM-kártya, akkor nem lesz semmi gond elvileg. Ha kell, akkor nézd meg a specifikációját, hogy ismeri-e az itteni szabványt. A telefonáláson kívül a többi funkcióval nem gondolnám, hogy probléma lesz.

2018. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem LTE-s verziót veszel akkor semmi gond nem lesz.
2018. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En New Yorkban vettem az XR-em, már a boltban beletettem a magyar SIM kártyám és magyar nyelvvel indítottam el! Most lesz egy éves, és tökéletesen műkődik!
2019. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!